Ar kviečiate meistrą atlikti smulkius remonto darbus?

  • Taip
  • Darbus atlieku pats
  • Ne
Ajax Loader
Skysti tapetai (dekoratyvinė sienų ir lubų danga)
   Kas esame ir ką siūlome:


Būsto apdaila nuo pradžių iki galo – taip trumpai galėtume apibūdinti savo veiklą.
Susikūrę 2006 m. ir pradėję nuo kūrybinių interjero projektų – meninės sienų apdailos, greitai savo veiklą išplėtėme ir subūrę profesionalią komandą, ėmėmės kompleksinių vidaus apdailos darbų.
Šiandien mūsų paslaugų dažniausiai pageidauja žmonės, įsigiję naują būstą ir norintys įsirengti namus „nuo-iki“ taip, kad nereikėtų sukti galvos ir eikvoti energijos, laiko bei kantrybės ieškant, derinant, transportuojant ir atliekant visus būtinus darbus. Visu tuo pasirūpiname mes – atsakingai, laiku ir atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus.
Įmonėje dirba ilgametę darbo patirtį turintys ir savo sritį išmanantys motyvuoti specialistai. Viską, ko imamės – nuo kosmetinio remonto iki pertvarkymo iš pagrindų – atliekame kokybiškai, kūrybiškai ir sąžiningai.

Siekiame geriausio rezultato, tad mūsų misija – atsakingai ir profesionaliai teikti visus būsto apdailos paslaugas ir kūrybiškai įgyvendinti interjero projektus. Atsižvelgiant į Klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę.
Mūsų vertybės – griežtas požiūris į darbą, jokių nuolaidų kokybei ir pagarba Klientui.

Mūsų kokybės politika:

Darbų atlikimo kokybei skiriame ypatingą dėmesį. Rinkoje nesame didžiausi, todėl stengiamės savo Klientus džiuginti atliekamu darbu, o veiklą pateisinti aukšta paslaugų kokybe. Tai svarbiausia įmonės strategijos dalis ir stipriausia mūsų veiklos pusė. Kokybei užtikrinti renkamės ne reklaminius pažadus, bet realia nauda pagrįstus pasiūlymus – visiems darbams suteikiame 24 mėnesių garantiją. Tai nėra akcija, tokių įsipareigojimų laikomės visada, atlikdami bet kokius užsakymus.
Klientų aptarnavimas yra kita neatskiriama mūsų įmonės sėkmės dalis. Stengiamės, kad Klientai patirtų malonų aptarnavimą nuo bendradarbiavimo pradžios iki galo – nesvarbu, ar derinami darbai su įmonės vadybininku, ar bendraujama tiesiogiai su meistru savo namuose.
Trečia priežastis, dėl kurios Klientai vertina partnerystę su mumis – tai darbų atlikimo kultūra. Turbūt suprantate, kad idealios švaros įrenginėjamame ar remontuojamame būste sukurti neįmanoma, tačiau gerbdami savo Klientų nuosavybę, darbo vietoje visada palaikome tvarką.
Kūrybiškumas – dar viena mūsų stiprybė. Imdamiesi darbų stengiamės, kad  jie būtų atlikti tvarkingai ir tuo pat metu teiktų estetinį pasitenkinimą, todėl Klientams visuomet pasiūlome idėjų, kaip pagyvinti arba naujai sukurti įdomią, originalią namų ar biuro erdvę. Meninės apdailos galimybės, kuriomis mes naudojamės, leidžia pasiekti išties įspūdingų rezultatų.